دستگاه برش لیزر

دستگاه لیزر

دستگاه برش لیزر روتک ROTEC Laser Cut Machine

دستگاه برش لیزر روتک
دستگاه برش لیزر روتک

دستگاه های برش و حکاکی لیزری در اندازه و قدرت های گوناگون جهت مصارف خاص تولید می گردند.
عمده تقسم بندی این دستگاه ها بر دو نوع فلزات و غیر فلزات می باشد.
از عمده کاربرد های دستگاه های برش لیزری در صنعت چوب و دکور سازی ، قطعه سازی ، حکاکی و برش انواع سنگ و شیشه ، برش کاری و حکاکی بر روی انواع فلزات و ..است.
خوشبختانه با فراگیر شدن دستگاه های برش لیزری و تولید انبوه آن ، قیمت این دستگاه ها تا حدودی با صرفه گشته و می توان از آنها در کارهای تولیدی خانگی یا کارگاه های کوچک صنعتی استفاده کرد.
حتما در بازار لوازم و قطعات دکوری همچون ساعت دیواری چوبی ، جاکلیدی ، جا دستمال کاغذی ، آباژور های فانتزی چوبی و .. را مشاهده کرده اید که توسط همین دستگاه های برش و حکاکی لیزری در کارگاه های کوچک و خانگی تولید می شوند .
بسیاری از افراد با فرا گرفتن آموزش های ساده و به کارگیری خلاقیت ، توانسته اند کسب و کار خود را توسعه دهند و درآمد خوبی از راه تولید و یا خدمات با دستگاه لیزر کسب نمایند.
اگر به فکر کسب درآمد و یا توسعه کسب و کار خود هستید و همچنین ایده های خلاقانه ای دارید که می توانید برای محصولات و خدمات خود مشتری پیدا کنید ما این دستگاه ها را به شما پیشنهاد می کنیم.
پیشنهاد اول ما :
پرکاربرد ترین دستگاه برش لیزری که دارای قابلیت های مناسب و همچنین بورس خرید و فروش خوب در بازار باشد دستگاه RT1390 شرکت رکورد با برند ROTEC می باشد.

سطح میز این دستگاه 90 در 130 سانتی متر است و از یک تیوب 100 وات با قدرت افزایشی تا 130 وات بهره می برد.
از این دستگاه می شود برای برش انواع چوب و ام دی اف تا قطر 7 میلی متر و پلکس گلاس تا قطر18 میلی متر استفاده کرد .
اطلاعات بیشتر این محصول را می توانید در لبیت محصولات ما در زیر مشاهده نمایید.

فیلم نمونه کارکرد دستگاه RT-1390

معرفی دستگاه برش لیزر ROTEC