دستگاه برش لیزر

دستگاه لیزر

دستگاه برش لیزر روتک ROTEC Laser Cut Machine

دستگاه برش لیزر روتک
دستگاه برش لیزر روتک

دستگاه های برش و حکاکی لیزری در اندازه و قدرت های گوناگون جهت مصارف خاص تولید می گردند.
عمده تقسم بندی این دستگاه ها بر دو نوع فلزات و غیر فلزات می باشد.

از عمده کاربرد های دستگاه های برش لیزری در صنعت چوب و دکور سازی ، قطعه سازی ، حکاکی و برش انواع سنگ و شیشه ، برش کاری و حکاکی بر روی انواع فلزات و ..است.

خوشبختانه با فراگیر شدن دستگاه های برش لیزری و تولید انبوه آن ، قیمت این دستگاه ها تا حدودی با صرفه گشته و می توان از آنها در کارهای تولیدی خانگی یا کارگاه های کوچک صنعتی استفاده کرد.حتما در بازار لوازم و قطعات دکوری همچون ساعت دیواری چوبی ، جاکلیدی ، جا دستمال کاغذی ، آباژور های فانتزی چوبی و .. را مشاهده کرده اید که توسط همین دستگاه های برش و حکاکی لیزری در کارگاه های کوچک و خانگی تولید می شوند .

بسیاری از افراد با فرا گرفتن آموزش های ساده و به کارگیری خلاقیت ، توانسته اند کسب و کار خود را توسعه دهند و درآمد خوبی از راه تولید و یا خدمات با دستگاه لیزر کسب نمایند.
اگر به فکر کسب درآمد و یا توسعه کسب و کار خود هستید و همچنین ایده های خلاقانه ای دارید که می توانید برای محصولات و خدمات خود مشتری پیدا کنید ما این دستگاه ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

استفاده همزمان از دستگاه برش لیزر با دستگاه پرس حرارتی یا دستگاه حروف ساز می تواند به صورت چشمگیری دامنه تولیدات یا خدمات شما را افزایش دهد
پیشنهاد اول ما برای خرید دستگاه برش لیزر:
پرکاربرد ترین دستگاه برش لیزری که دارای قابلیت های مناسب و همچنین بورس خرید و فروش خوب در بازار باشد دستگاه RT1390 شرکت رکورد با برند ROTEC می باشد.

سطح میز این دستگاه 90 در 130 سانتی متر است و از یک تیوب 100 وات با قدرت افزایشی تا 130 وات بهره می برد.
از این دستگاه می شود برای برش انواع چوب و ام دی اف تا قطر 7 میلی متر و پلکس گلاس تا قطر18 میلی متر استفاده کرد .
اطلاعات بیشتر این محصول را می توانید در لبیت محصولات ما در زیر مشاهده نمایید.

فیلم نمونه کارکرد دستگاه RT-1390

معرفی دستگاه برش لیزر ROTEC